JOŠ JEDNOM POKAZAO KAKVA JE LJUDINA: Novak na proslavu olimpijaca došao u posebnom izdanju

Srpski sportisti na lep način su proslavili uspeh na Olimpijskim igrama u Parizu. Posle spektakularnog dočeka na balkonu Gradske skupštine u Beogradu, osvajači medalja su se zaputili u jedan prestonički restoran gde su se provodili do dugo u noć.

Među prisutnima je bio i, naravno, osvajač zlata Novak Đoković, a teniser je za razliku od ostalih sportista bio u posebnom izdanju. 

Naime, svi su bili u civilu, jedino je Đoković nosio majicu olimpijskog tima. Još jedan dokaz koliko je Nole ponosan na svoje poreklo i državu koju predstavlja u svetu. 

Da podsetimo, medalje su Srbiji doneli i vaterpolisti, strelci Zorana Arunović i Damir Mikec (zlato), tekvondistkinja Aleksandra Perišić (srebro) i košarkaši (bronza).

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -