JOŠ NIJE OTIŠAO U ŠVAJCARSKU: Evo gde se Novak Đoković zabavlja sa decom (FOTO)

Ipak, iako je logično da je već u Švajcarskoj on i dalje uživa u Srbiji.

On je viđen Kameničkom parku“ u Sremskoj Kamenici, a kako prenosi radio 021 prvi reket sveta je prisustvovao poligonskom takmičenju na kojem učestvuju deca.

Novak je slobodan u prvom kolu turnira u Ženevi, dok će u drugom igrati protiv boljeg iz duela iznmeđu Endija Marija i Janika Hanfmana. Taj meč će verovatno biti u sredu.

- Pogledajte najnovije ćlanke -