Stanišić (24) je član Bajerna od 2017. godine, a prošlu sezonu je proveo na pozajmici u Bajer Leverkuzenu. On je prošle sezone sa ekipom iz Leverkuzena osvojio Bundesligu i Kup Nemačke.
– Zadovoljan sam što sam potpisao novi ugovor sa svojim klubom, Bajernom. Navijam za ovaj klub od kada znam za sebe. Zahvalan sam Leverkuzenu, jer sam tamo mnogo naučio – na terenu i van njega. Moji ciljevi su jasni – osvojiti što više trofeja. Lepo je vratiti se kući – rekao je Stanišić, prenosi zvanični sajt kluba.