Julija Samojlova nakon terorističkog napada u Moskvi

Foto: Agenda-Free TV/wiwibloggs

Crni oblak nadvio se nad glavnim gradom Rusije.

U Moskvi se oko 18.30 sati po srednjeevropskom vremenu dogodio teroristički napad u koncertnoj dvorani “Krokus Siti Hola”, gde je nastupala grupa “Piknik bende”. Ovim povodom oglasila se i ruska pevačica Julija Samojlova koja je bila i više nego potresena nemilim događajima u prestonici Rusije.

Ruski mediji su preneli da su najmanje tri maskirane osobe ušle u zgradu i izvršile napad u kojem prema navodima očevidaca ima na desetine mrtvih i ranjenih. Kako se navodi, ljudi u maskirnim uniformama, barem njih troje, upali u prizemlje zgrade i otvorili vatru iz automatskog oružja.

Julija se oglasila putem društvene mreže Instagram te izrazi tugu i ogorčenost zbog ovog nemilog događaja:

Moje saučešće svima koji su pogođeni ovom tugom – napisala je ona, pa dodala:

Nepodnošljvo je gledati takvu tragediju. Nemoguće je shvatiti tugu. Počivajte u miru – glasila je objava na Instagramu.

Srbija Danas/O.T.

- Pogledajte najnovije ćlanke -