“Kajem se i…” Dušica Jakoviljević nikad emotivnije o ODLASKU SA Pinka – u programu uživo otkrila sve

Voditeljka iz koleginice izvukla ono čemu se mnogi nisu nadali.

Voditeljka Dušica Jakovljević se vratila na ružičastu televiziju, i posle šest meseci odsustva, vratila se Šimanovce odakle vodi rijaliti program “Elita”.

Ona je gostovala kod Sanje Marinković u emisiji “Magazin In”, te priznala da se kaje zbog otkaza na Pinku.

– Koliko se sada javno kaješ što si otišla na drugu televiziju? – pitala ju je Sanja.

– Kajem se i izvini su jako male reči, ja sam to rekla i kada sam se došla… – rekla je Dušica drhtavim glasom.

Podsetimo, Dušica se vratila na Pink, a nedavno se prvi put pojavila u ulozi voditeljke ove televizije.

Jakovljevićevu je publika dočekala velikim aplauzom, a kako je sama istakla, njihov gest je skoro doveo do suza.

Detaljnije pogledajte OVDE.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -