Naša popularna pevačica Sara Jovanović, poznatija kao Sara Jo, trenutno je u Parizu sa drugaricom influenserkom Dunjom Jovanić.
One su bodrile naše Orlove u borbi za bronzanu medalju na Olimpijskim igrama.
Sara je podelila atmosferu iz Bercy arene i to baš u trenutku dok je išla naša himna, a scena je – da se naježiš!
– Naježena od glave do pete – napisala je Sara Jo, koja je snimala naše košarkaše, a potom i svoju naježenu ruku.
Blogerka Dunja Jovanić podelila je atmosferu pre utakmice i jasno poručila:
– A sada… Odosmo po bronzu! – napisala je ona.
Video možete pogledati OVDE.