KAO IZ HOLIVUDSKOG SCENARIJA! Vlasici menjačnice napravljena SAČEKUŠA, neoznati napadači FIZIČKI nasrnuli na nju, pa oteli novac

Nepoznati razbojnici danas su napali i opljačkali vlasnicu mjenjačnice iz Banjaluke od koje su, prema nezvaničnim informacijama, ukrali više stotina hiljada konvertibilnih maraka, preneo je ATV.

Pljačka se dogodila u naselju Lauš oko 16.00 kada su razbojnici vlasnici menjačnice napravili sačekušu.

Kada je žena izašla iz vozila s novcem, oni su nasrnuli na nju, odgurnuli je i oteli torbu u kojoj je nosila novac.

– Očevici kažu da se radilo o trojici razbojnika, koji su koristili crni automobil ‘seat’, registarskih oznaka Poljske. Nakon pljačke su pobegli tim vozilom – kaže izvor ATV.

Nakon razbojništva na lice mesta su upućene sve raspoložive patrole policije.

Policija je na terenu i za razbojnicima se intenzivno traga – navode u policiji.

Tanjug

- Pogledajte najnovije ćlanke -