KAPITEN JAKŠIĆ JASAN: U finalu idemo na ZLATO!

Kapiten vaterpolista Nikola Jakšić odveo je Srbiju zajedno sa saigračima najpre u polufinale, a potom i veliko finale Olimpijskih igara. Nije mogao sakrije zadovoljstvo zbog pobede nad Amerikom (10:6).

.Nije mogao lider Delfina sakrije zadovoljstvo zbog pobede nad Amerikom (10:6).

On je ponosan na sve što ja naš nacionalni tim uradio na ovom meču.

– Čestitam ekipi, svaka čast, ponosan sam na sve i samo mi znamo šta smo prošli u ove tri godine. Nismo ušli u finale onako, nego da osvojimo. Imam osećaj da smo vratili košarkašima za poraz od Amerikanaca.

Srbija će u nedelju od 14 časova u borbi za zlatnu medalju igrati protiv boljeg iz duela Mađarska-Hrvatska.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -