Jelena je sinoć izazvala pometnju u centru grada. Ona je kao i uvek, bez dlake na jeziku, komentarisala sve najaktuelnije teme u društvu i njenom životu.
Pevačica Jelena Karleuša sinoć se pojavila na gala događaju koji se održavao u Beogradu, na Trgu republike.
Pop diva je bila predsednica žirija ovogodišnjeg “Izbora za Mis Srbije”, a za ovaj specijalni događaj odlučila se za neverovatnu kombinaciju zbog koje je oduševila prisutne. Ona je i ovoga puta pokazala zbog čega važi za najstilizovaniju ženu sa ovih prostora.
Ona je za ovu priliku odlučila da obuče dugu belu haljinu sa elegantnim plaštom, a inspirisala je čuvena Merlin Monro. Nakon što je ispozirala fotoreporterima, Jelena je razgovarala sa novinarima o ovom događaju, ali i o dešavanjima u njenom privatnom životu.
– Osećam se glamurozno iako je 40 stepeni napolju. Velika mi je čast što sam pozvana da budem predsednica žirija za Mis Srbije. Jedna ozbiljna titula, koja bira damu koja ce predstavljati Srbiju na svetskom izboru na najbolji mogući način. Srbija je poznata po najlepšim ženama – istakla je Jelena.
Jelena je dugi niz godina učestvovala kao član žirija u “Zvezdama Granda”, a nakon što je napustila ovo muzičko takmičenje, žiriju se pridružila njena suparnica Svetlana Ceca Ražnatović. Jelena je sada otkrila da li bi volela da se vrati kao član žirija i da ponovo ocenjuje takmičare u ovoj emisiji.
– Sada je to format koji je izgubio na sjaju. Biraću reči, ovo je diplomatski odgovor koji je i mene iznenadio. Sada ne. Ja sam dugi niz godina to odradila baš onako kako treba, a sad kad se ta čarolija izgubila bilo bi mi jako teško da vratim tu gledanost. Svakako, mnogo sam volela to takmičenje.
Jelena je odgovorila na pitanje za koliki honorar bi pristala da sedne u žiri pored Cece.
– Taj format je u rukama ljudi koji nisu prijateljski nastrojeni prema meni, tako da nije sve u novcu.
Jelena Karleuša o duetu Cece i Vojaža
Nedavno je Ceca snimila duetsku pesmu “Muškarčina” sa Mihajlom Veruovićem Vojažem. Ovu numeru je preslušalo skoro tri miliona korisnika Jutjuba za samo pet dana. Ovaj spoj glasova izazvao je razne komentare na društvenim mrežama. Dok su neki oduševljeni što Cecu vide u nekom novom muzičkom pravcu, drugi je kritikuju. Sada je Karleuša bez dlake na jeziku dala svoj oštar sud o ovoj numeri.
– Mislim da je taj duet nešto najgore što se ikad snimilo u našoj zemlji. Ne znam da li si očekivao ovakav odgovor. Ja nisam žena koja kalkuliše, kažem ono što mislim. I to licemerje kolega koji govore za nešto da je fantastično, a nije… Nikad nisam bila takva. Zato na kraju imaš ono: “I evo je, posle svega…” Ali, šta ću…
Šta je još Jelena rekla pred našim kamerama, saznajte u video prilogu u nastavku: