Karlos Alkaraz obelodanio šta mu je Đoković rekao posle meča

Španski teniser Karlos Alkaraz osvojio je titulu na Vimbldonu pošto je u finalu savladao Novaka Đokovića sa 3:0.

Nakon poslednjeg poena u borbi za pehar, videli smo srdačan pozdrav na mreži. Španack je otkrio šta mu je tada Đoković rekao.

– Kada sam ga video ove godine prvi put na Vimbldonu, a imao je problem sa kolenom, našalili smo se i rekao sam mu da je supermen – titan. Od tada, svaki put kada smo se videli ovde, nazvao me je “titan”. I na mreži mi je rekao: “Titane, čestitam, zaslužio si”. Ne sećam se mnogo više – rekao je Alkaraz.

Lako je Karlos osvojio prva dva seta, ali je u trećem periodu Novak zaigrao znatno bolje i Španac je tada bio pomalo uplašen za konačan ishod.

– Osetio sam olakšanje u poslednjem momentu meča. Na kraju je bilo olakšanje u tajbrejku. Osećao sam i zadovoljstvo zbog svega što sam uradio za brigu o svom telu, sa svim malim stvarčicama koje smo uradili u ove četiri nedelje – poručio je Alkaraz.

- Pogledajte najnovije ćlanke -