U Belu kuću stiže spisak učesnika koji će morati da prate njegova naređenja.
Praznična euforija uhvatila je i učesnike “Elite”. Bliži se datum kada pravoslavni vernici proslavljaju Uskrs.
Tim povodom Veliki šef poslao je pismo na adresu imanja u Šimanovcima i obavestio ih da će se u narednom periodu upriličiti tradicionalno fotografisanje učesnika.
Kao i za svaki praznik, ova ceremonija unese mnogo pozitivne energije u Belu kuću, a Milena Kačavenda, ovonedeljni vođa, obavestila je svoje cimere o svemu što će se dešavati.
– Draga Elito, uskoro će početi Vaskršnje fotografisanje, pa je neophodno da se svi sredite i spremite – počela je ona.
– Mića će biti zadružen za oranizaciju,a fotograf će imati spisak ko treba da se slika. Pozdrav Veliki šef – glasilo je pismo.