KOŠARKAŠI DONELI IZNENAĐUJUĆU ODLUKU: Obezbedili plasman u četvrtfinale OI, a onda saopštili ovo

Košarkaši Srbije u trećem kolu grupne faze savladali su selekciju Južnog Sudana i tako overili plasman u četvrtfinale Olimpijskih igara, gde ih čeka Australija.

Nakon pobede nad najmlađom državom sveta, košarkaška reprezentacija donela je odluku da ne ide u Olimpijsko selo.

Mečeve grupne faze olimpijskog turnira Orlovi su igrali u Lilu, pa ih sada očekuje selidba u Pariz gde će se igrati završnica takmičenja.

Košarkaši neće biti smešteni u olimpijskom selu, što je bio i potez koji je povukao i Novak Đoković, pre svega zbog potrebnog mira za najvažnije mečeve. 

Takođe, istu odluku su doneli i Amerikanci, Kanađanini i Francuzi, koji će takođe biti van olimpijskog sela u Parizu.

Za sada nije poznato gde će košarkaši Srbije biti tačno smešteni, ali se pretpostavlja da je KSS dogovorio odlazak u jedan od hotela u Parizu.

Podsetimo, Srbija u utorak od 14.30 igra protiv Australije meč četvrtfinala Olimpijskih igara.

- Pogledajte najnovije ćlanke -