KRAJ SARADNJE! Stranac NAPUŠTA Partizan!

Navršava se još jedna loša sezona za FK Partizan. Sledi još jedna rekonstrukcija tima – sve ponovo “Jovo nanovo”. Navijači su odavno napustili Humsku, sad odlaze i igrači – jedan po jedan, ali uprava ne. Za upravu crno-belih kao da je “sve potaman”.

Partizan je vezao sedam utakmica bez pobede. Kao takav zaostaje čak 16 bodova za Crvenom zvezdom, a sada mu visi i druga pozicija koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, jer se TSC primakao za dva boda zaostatka.

A poslednja informacija iz FK Partizan glasi – odlazi Frenk Kanute!

Istina, potvrde ove vesti Mozzartsporta još nema, ali u tekstu stoji da je Senegalac već duže vreme nezadovoljan i da je na izlaznim vratima Humske.

Ruku na srce, ni Partizan nije zadovoljan svojim igračem, pa ne čudi što će očito dobiti odrešene ruke da ide.

Međutim, kako se najavljuje – sledi odlazak i nekih bitnijih igrača.

Ove 2024. godine Kanute je samo dva puta obukao dres Partizana, toliko je upisao utakmica, a posle gostovanja Napretku Albert Nađ je bio jasan govoreći o “povredi” Senegalca:

 – U utorak se požalio na bol u zadnjoj loži, iako dan ranije nismo trenirali tako da bi mogla da bude povreda. Došao je pred put i rekao da ga boli, da nije spreman – istkao je tada Albert Nađ.

Partizan u predstojećem 35. kolu plej-ofa Superlige, u nedelju od 16.30, dočekuje Mladost iz Lučana. Da li je vreme za prekid crne serije i prvu pobedu Alberta Nađa u ulozi trenera ili će biti nastavak niza loših rezultata, ostaje da se vidi.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -