Kako je saopšteno na klupskom sajtu, posle planiranih lekarskih pregleda šef stručnog štaba Božidar Bandović će obaviti prozivku, posle čega sledi i prvi trening.
Ekspedicija “Stare dame” će prvi deo priprema odraditi na terenima FC “Vujadin Boškov”, a potom sledi i glavni deo na Zlatiboru.
U drugom delu u planu su i kontrolne utakmice, ali će rivali i tačni termini odigravanja biti naknadno poznati.
Novosađan očekuju kvalfikacija za Ligu Evrope.