KRVAVA PLJAČKA U BEOGRADU! Mladići izboli radnika na trafici pa se dali u BEG, policija NA NOGAMA

Beogradska policija traga za dvojicom mladića za koje se sumnja da su nožem izboli radnika na trafici u centru Beograda.

Prema poslednjim informacijama, povređeni nije životno ugrožen.

Nesrećni muškarac (60) izboden je, oko 17 sati, jer je mladiće pokušao da spreči da ga opljačkaju. U jednom trenutku jedan od njih je izvadio nož i ubo radnika.

Istraga je u toku.

O ovom slučaju obavešteno je i nadležno tužilaštvo.

Izvor:Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -