“LAKŠE JE BITI OLIMPIJSKI ŠAMPION NEGO UZETI NBA LIGU”: Nadamo se da je to tačno i da će Jokić uzeti zlato u Parizu

On je posle svetskog zlata naveo da je glupost to što se NBA prvaci imenuju svetskim prvacima, kad se radi samo o nacionalnom prvenstvu.

Tu rečenicu je prokomentarisao Devin Buker, član “drim tima” u Parizu.

– Još uvek se ne slažem sa komentarom. Verujem da su svi najbolji talenti na svetu u NBA, a ovo dolazi od osvajača zlatne olimpijske medalje koji veruje da je teže postati NBA prvak – prokomentarisao je Buker za “Njujork tajms”.

Inače Buker je bio Olimpijski šampion u Tokiju, dok još nije osvojio NBA ligu.

Posle ove izjave nadamo se da će Jokić odraditi lakšu stvar i uzeti zlato na OI pošto je “teži posao” u NBA ligi završio.

- Pogledajte najnovije ćlanke -