LUD DAN U PARTIZANU: Napadač otišao, a onda stigao igrač iz CRVENO-BELOG TABORA

Lazarević (27) je sa čelnicima kluba iz Humske potpisao ugovor na tri godine.

On je prošao sve mlađe kategorije Novosađani, ali je išao i na pozajmicu u Proleter sa Slane bare tokom sezone 2016/17.

Prvi put Vojvodinu je napustio u zimu 2020. godine, kad je prešao u Rad, a kasnije je nastupao i za letonsku Lijepaju. 

Vratio se u novosadske crveno-bele u zimu 2022. upravo iz letonskog kluba, a dres Vojvodine nosio je na 120 utakmica, dao je tri gola i upisao 11 asistencija.

Milan Lazarević i Uroš Sremčević
Milan Lazarević i Uroš Sremčević / Izvor: MN Press

Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije ima iza sebe odličnu sezonu u taboru popularnih Lala, zbog čega je već neko vreme bio na radaru Parnog valjka.

Minule sezone odigrao je 39 utakmica u svim takmičenjima, postigao gol i upisao četiri asistencije.

Inače, u Partizanu je zauzet ponedeljak. Klub je definitivno napustio Samed Baždar, a istog dana stigao je Lazarević.

Najnovije vesti o FK Partizan možete naći OVDE.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -