MAJA NIKOLIĆ OBJAVILA SLIKU IZ BOLNICE I dalje ima gips na nozi, a svi se pitaju jedno

Maja je tokom druge polufinalne noći nastupila sa gipsom, koji je kako je tada rekla, gips skida 15. marta, a sada je snimila nogu u o bolnici, ali nije otkrivala zbog čega je tamo.

Foto: Aleksandar Dojkić / Ringier

Maja Nikolić

Inače, pevačica je pred nastup u drugom polufinalu gde je i ispala, otkrila kada će skinuti gips.

Maja Nikolić u bolnici

Foto: screenshot

Maja Nikolić u bolnici

Ja 15. marta skidam gips, ajde da mi pomognete svi da zaista u Bazelu pobedimo. Da bude Srbija moćna, neka lepa kvalitetna pesma. Ne ide Maja Nikolić u Bazel, ne ide Mimi, Vukajla, čak je i Filari bio odličan. Ljudi ne idu pevači po imenu, već je ovo nacionalno takmičenje – dodala je.

Maja Nikolić

Foto: RTS / screenshot

Maja Nikolić

– Devojčice iz RTS su me oblačile dok sam piškila, to nije smešno. Stojim kao roda na jednoj nozi. Ovo mnogo boli, skočni zglob je rascvetan. U subotu ako mi budu stavljali šrafove u nogu, imam zakazanu operaciju u subotu – otkrila je.

VIDEO:Oglasila se Maja Nikolić pred drugo polufinale Beovizije 2025.

www.blic.rs

- Pogledajte najnovije ćlanke -