“Majka je pokušala da mi uništi reproduktivne organe” Užasna ispovest slavne pevačice – Tukla me čime je stigla, golu i gladnu

Potresna ispovest pokojne pevačice o teškoj sudbini koja ju je pratila do kraja života.

Šinejd O'Konor, vlasnica jednog od najboljih ženskih vokala na svetu, preminula je u 56. godini života.

Ona je imala tešku sudbinu, a kako je pričala njeno detinjstvo bilo je puno terora i zlostavljanja. 

Odrasla sam u konstantnom teroru

Život Šinejd O'Konor uopšte nije mazio i to još od detinjstva, pa do momenta kada je napustila ovaj svet. 

– Odrasla sam u konstantom teroru. Jedna sam od milona dece koja je u živela toj situaciji, koji su stalno bili prestravljeni. Preživela sam, jer sam živela u zemlji mašte – pričala je svojevremeno pevačica. 

Ona je bila jedno od petoro dece koje su njeni roditelji Šon i Meri imali. 

Jako mladi su se uzeli, a kako im brak nije bio baš najsrećniji, do razvoda je došlo kada je mala Šinejd imala svega osam godina. 

Majka me je tukla golu i gladnu

Nakon razvoda, Šinejd se ostala da živi sa majkom. To je bio jako težak period za pevačicu. 

– Doživela sam zlostavljanje na svakoj nivou. Moja je majka bila vrlo nesrećna žena i jako, jako nasilna. Generalno se loše se nosila sa životom, očigledno zbog svog iskustva iz djetinjstva – pričala je Šinejd. 

Batine su bile svakodnevnica za nju dok je bila devojčica. 

– Tukla me je raznim predmetima. Bila sam uvek gladna, zaključavala me je u sobu, danima bez hrane i odeće. Morala sam da spavam u dvorištu. Bila sam i psihički zlostavljana. Govorila bi mi da sam obično g**no i da je moja krivica što su se razveli ona i otac. Da sam prljava, nečista, perverzna… Bila sam obično g**no jer sam bila devojčica i od mene nije bilo koristi za nju – govorila je pevačica. 

Šinejd je otkrila i da je njena je majka imala sobu za mučenje, kao i da ju je s**sualno zlostavljala i pokušala da joj uništiti reproduktivne organe. 

U tom periodu je često krala, pošto bi majka bila zadovoljmna jedino ako bi donela neki novac u kuću. 

Kada je Šinejd imala 19 godina, majka je poginula u udesu, nakon čega je “progledala” i preselila se kod oca. 

Ili zatvor ili muzika

Iako je stanje bilo bolje, Šinejd O'Konor je ipak nastavila da krade i da beži iz škole. Zato je izbačena iz više škola. 

Zato otac odlučuje da je smesti u jedan rehabilitacioni centar u kome je našla spas – otkrila je muziku. 

– Moglo bi se reći da me muzika spasila. Nisam imala previše izbora. Bilo je – ili zatvor ili muzika . Imala sam sreće – pričala je Šinejd, koja je kasnije postala jedna od najboljih pevačica na svetu. 

Smrt voljenog sina

Iako je ceo život nosila traume iz detinjstva, još jedan veliki dašak svetlosti u njenom životu bio je sin Šejn. 

Međutim, njega je izgubila u velikoj tragediji. 

Njen naslednik je uspeo da pobegne iz bolnice u kojoj je bio i da oduzme sebi život. 

To je bio još jedan težak udarac za pevačicu, koja je nakon toga bila gnevna na sve. 

Krivila je i zemlju Irsku i bolnicu što su dozvilili da se desi nešto tako. 

– Bili smo jedna duša na dve polovine. On je bio jedina osoba koja me je ikada volela bezuslovno. Izgubljena sam bez njega – pričala je Šinejd nakon smrti sina.

- Pogledajte najnovije ćlanke -