Manje od dve nedelje do velikog finala “Elite”, procurilo KO ĆE IZAĆI NAJBOGATIJI, iznenadićete se!

Nakon punih deset meseci stigli smo skoro do kraja još jedne turbulentne sezone.

Veliko finale “Elite” zakazano je za subotu, 13. jula, a već uveliko se polemiše o tome ko zaslužuje da pobedi u ovoj sezoni. Brojni numerolozi i astrolozi odradili su svoja predviđanja za pobednika, ali i za parove za koje misle da će opstati nakon završetka rijalitija. 

Numerološkinja Ivka otkrila je kako su naklonjene zvezde kad su učesnici rijalitija u pitanju…

– Od prvog mesta ćemo početi, tesno je između Anita i Aneli, ali mislim da će da pobedi Aneli, to nije moja želja, već mislim da će pobediti ona, ima takve apsekte, ali i tako lepo je odigrala da može doći do pobede. Drugo mesto Anita, treće mesto, eventualno, Maja Marinković, četvrto Andelo Ranković, ali može da dođe do promene. Miona Jovanović i Nenad Aleksić Sa, možda, tu negde peto ili šesto. Dakle, Maja, Anita i Aneli – rekla je Ivka.

“Miona će pobeći glavom bez obzira od Ša”

Jedna od veza koja je tokom ovih deset meseci privukla ogromnu pažnju, jeste ona između Mione Jovanović i Nenada Aleksića Ša. Kako numerološkinja otkriva, od njihove veze napolju nema ništa. 

– Jezivo, zato što su potpuno nespojivi par! Neće ostati zajedno, neće ni tužiti baku i porodicu, on je totalno izgubio konce nad svojim životom, ali on to neće uraditi, kada bude kročio s imanja. Miona će od njega pobeći glavom bez obzira. Nenad je jako težak, ona je manipulatorka, ona njega ne voli. On je njoj bio putanjica do popularnosti i slave, ona voli starije muškarce, on je njoj bio simpa i ta putanjica do neke pesme, hita. Ali od tog posla nema ništa – kaže Ivka.

“Janjuša je stigla karma, Aneli ga je navukla”

Kada je u pitanju rijaliti veteran Marko Janjušević Janjuš, koji je doživeo najveću tragediju tokom učešća u rijalitju, kada je pre šest meseci izgubio mlađeg brata Mihajla, doživeo je i da ga žena u koju se zaljubio izmanipuliše i ostavi, a moguće je da se radi i o karmi.

– Klin se klinom izbija, on je bio najpogodniji da se izmanipuliše, kao što je uradila Aneli s njim. Janjuš, uopšte, nije okej ove sezone, uspela je da ga navede da se zaljubi i ostavi ga. Izludela ga je njena gluma i laži, on se baš zaljubio, videla sam po numerologiji jer je ona njegov tip, nažalost, ništa od obostrane ljubavi – rekla je ona.

Najbogatiji iz “Elite” izlaze Milica i Terza

Milica Veličković i Borivoje Terzić Terza su napravili bebu u rijalitiju i to će po svemu sudeći biti najveće bogatstvo koje će izneti iz Bele kuće, iako mnogi misle da su zaslužili pobedu, ali brojevi baš nisu na njihovoj strani.

– Volela bih da pobedi Milica, samo iz razloga što je trudna, prosto kontam da ide i bebica i treba im novac i sve ostalo, ali ništa, najveće bogatstvo je ono u stomaku realno – tvrdi numerološkinja.

Podsećanja radi, nagradni fond ove godine je veći nego ikada i iznosi 250.000 evra, što znači da će pobednik odneti kući 100.000 evra umesto dosadašnjih 50.000, dok će drugo, treće i četvrto mesto osvojiti po 50.000 evra.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -