“Marija i ja nismo prijatelji, ali bih joj poklonio…” Relja Popović o Šerifovićevoj, Nikoliji i tašti Vesni Zmijanac

Mladi reper večeras će se naći u nešto drugačijoj ulozi.

Relja Popović i Marija Šerifović večeras će se beogradskoj publici predstaviti u potpuno drugačijem maniru. Naime, Šerifovićeva će zapevati Reljine pesme, dok će on interpretirati hitove naše jedine evrovizijske pobednice. 

Popović se pre izlaska na binu oglasio za domaće medije i otkrio da bi sledeći put u muzičkom okršaju voleo da vidi svoju suprugu Nikoliju sa njenom majkom Vesnom Zmijanac. 

– Voleo bih u sledećem okršaju da vidim Vesnu i Nikoliju. Ambicija mi je da večeras zabavim ljude. Nisam do sada pevao na kiši, ali mi neće biti problem, pevam za ljude. Pripreme su izgledale drugačije nego inače za moj nastup, sve je drugačije. Pevam i svoje i tuđe pesme – rekao je Relja.

Relja je bio žiri u jednom muzičkom takmičenju, gde je došlo do nesuglasica između njega i takmičarke.

– Nisam imao problem sa nevaspitanjem, već sam smatrao da neko treba više da se angažuje, neko ko pritom može više – istakao je reper.

Marija je ranije šaljivo pomenula da će ona i Relja zameniti garderobu na ovom nastupu, a Relja je prokomentarisao šta bi joj dao.

–  Ako mi traži kajlu, mogu i da joj poklonim, nije problem – rekao je kroz smeh, a potom otkrio da li je tokom pripremanja nastupa došlo do nekih anegdota kada su u pitanju on i Marija. 

– Nemamo ih, jer se nismo mnogo viđali, više smo se preko poruka dogovarali oko svega. Možda sada bude nastala neka anegdota.

Relja je priznao da li će on i Marija nastaviti da se druže i nakon ovog projekta.

– Za sada je ovo samo posao, pa ga tako i gledam.

Izvor: Alo M.V./prenela N.P.

- Pogledajte najnovije ćlanke -