Šerifovićeva je bodrila srpske sportiste dok su defilovali Parizom, ali emocije joj je probudila ona.
Juče su počele Olimpijske igre u Parizu, a Srbija će već prvog dana imati nekoliko predstavnika.
Sinoć je održana svečana ceremonija otvaranja Olimpijskih igara u Parizu, a našu zastavu su nosili Dušan Mandić i Maja Ognjenović.
Pevačica Marija Šerifović se tim povodom oglasila na Instagramu i objavila sliku naše olimpijske selekcije Srbije.
– Svim srcem uz sve naše sportiste – napisala je Marija, te dodala srpsku trobojku.
Takođe je podržala veliki povratak Selin Dion koja je pevala na otvaranju Olimpijade čuveni hit Edit Pjaf “La vie en rose”. Ovo je bio prvi nastup Dionove nakon što je zbog pogoršanja stanja teške bolesti morala da otkaže turneju.
Volimo te Selin – dodala je Marija koja je više isticala da obožava glas ove kanadske pevačice.
Na Balkanu ljudi sede ispod kamena
Podsetimo, Marija ne krije da uživa otkako je pomoću surogat majke dobila sina Maria, a nedavno je tokom gostovanja u emisiji “Amidži šou” otkrila kakve uslove je imala žena koja je Maria donela na svet.
– Užasno mi smeta što na Balkanu, uz dužno poštovanje svim normalnim, civilizovanim ljudima, ljudi sede ispod kamena. Ja sedim u Americi, sunčam se i čitam kako ljudi sede u dnevnicima, emisijama, jutarnjim programima i govore kako je ta žena vezana za radijator, kako je ona maltretirano lice, kako je to..