Kako će odnos manekena i Matorine bivše izgledati, ostaje nam da ispratimo…
Učesnici “Elite” Anita Stanojlović i Anđelo Ranković juče su se ozbiljno posvađali zbog Maje Marinković, a čorbu im je dodatno “zabiberila” ovonedeljni vođa Milena Kačavenda, koja je u izolaciju, u svojstvu potrčaka, poslala baš Maju i Anđela, zbog čega je njegova veza sa Anitom na klimavim nogama.
Sinoćnji “Pretres nedelje s Milanom Miloševićem” pratila je i Marija Kulić, majka Miljane Kulić, koja nikada nije ni verovala da Anđelo ima emocije prema Stanojlovićevoj.
– Ne da je Anđelo izgubio emocije prema Aniti, nego ih nikada nije ni imao, samo dobra priča i kao, prosvetitelj Anitin – napisala je Marija Kulić na Instagramu, a onda prognozirala na koji način će se odvijati situacija u Beloj kući u narednom periodu.
– Sada će po Aniti drvlje i kamenje kako preteruje. Ne, vidi se da je momak hladan, a brani je da bar tako pokaže kao da mu je stalo. Ne, tako samo sebi sakuplja poene – poručila je Marija.