Maleni Mario je prosto oduševljen morem.
Marija Šerifović nikada nije bila srećnija, niti je ikada više objavljivala detalja iz privatnog života. Otkako je dobila sina Maria, Šerifovićeva ne prestaje da objavljuje slike i snimke bebice, a svaki put otopi srca svojih pratilaca emotivnim sadržajem posvećenim sinu.
Ona je svog sina sada odvela na njegovo prvo letovanje, a malo je reći da maleni dečak uživa. Odmor provode u na crnogorskom primorju, međutim, nisu sami. Marija je sa sobom na letovanje povela Mariovu bebisiterku koju je Marija prvi put sada pokazala javnosti, a sa njima je krenula i zubarka.
Sada je pevačica na svom Instagram nalogu podelila fotografiju malog Maria uz dirljiv opis: “Neka te večno sunce greje”.
Očekivano, slika je izazvala brojne komentare i lajkove.
Podsetimo, Marija je u svom vlogu pokazala u kakvom luksuzu uživaju, a u apartmanu hotela imali su poseban krevetić za Maria. Pevačica je otkrila i koliko beba provodi vremena na plaži, kao i da je njen sin potpuno oduševljen morem.
– Maria smo rešili da izvodimo baš rano ili kasno na plažu, ali otkrio je čari vode, tako da će biti teško vaditi ga – navela je Marija.
Ako otkrije identitet oca, biće papreno kažnjena
Marija Šerifović je nedavno gostovala u emisiji “Amidži šou” gde je prvi put javno govorila o ocu svog deteta, kojeg je dobila uz pomoć surogat majke. Kako je tada navela, potpisala je ugovor i ukoliko bi otkrila identitet muškarca, bila bi kažnjena pozamašnom novčanom sumom.
– To su stvari o kojima ne mogu i ne smem da govorim, zbog svih ugovora potpisanih, jer se nikad ne zna da li će ovo nekada neko da prevede, a onda da me tuži za deset miliona dolara, a možda je i više. Strašan je dasa, Evropejac – rekla je Marija.
Marija je tada upitana i kako se odlučila da sina nazove Mario, a ona se prisetila anegdote:
– To jutro u bolnici, pošto sam želela što pre da dođem do dokumenata, dolazili su na svakih pet minuta:”Kako se zove dete, hoćete li reći?!”. Svi gledamo u dete, kako se zove, neko je izgovorio Mario i kraj priče – rekla je ona, a potom priznala da će svom sinu biti najveći oslonac i podrška, čime god on želeo da se u životu bavi.
– Rekle su mi prijateljice, ženetine i babetine u mom krugu, rekle su mi:”Ne izgovaraj previše, kosmos sve čuje”. Neka bude zdravo, pametno i pošteno biće. Što se mene tiče, može da bude i doktor nauka i vulkanizer. Ako bude doktor nauka, živeće na Beverli Hilsu, a ako bude vulkanizer, kupiću mu ceo Tošin bunar! Trudiću se da ga čujem, vidim, osluškujem njegove potrebe i budem njegov oslonac – rekla je pevačica.