Mariji Šerifović se prošle godine ispunila najveća životna želja, da postane majka. Ona je dobila sina kome je dala ime Mario.
Pevačica je juče krstila sina u Hramu Svetog Velikomučenika Dimitrija u Beogradu, na dan svoje slave Sveti Vasilije Ostroški.
Marija je odlučila da ovaj dan provede u krugu porodice i najbližih prijatelja. Nakon ceremonije krštenja, oni su otišli na porodični ručak.
Podsećamo, Marija je prišle godine dobila sina uz pomoć surogat majke. Ona je opisala kako se osećala kada je uzela prvi put svog sina u naručje.
– Dugo sam se spremala za taj trenutak, bezbroj puta zamislila u glavi kako će to izgledati… I majka i bliske prijateljice su mi pričale, ali taj osećaj je ipak rečima neopisiv, nešto najposebnije… Čini mi se da je tih nekoliko minuta prvog dodira trajalo prekratko ili predugo… Jednostavno toliko emocija od kojih stane svaki drugi osećaj – rekla je muzička zvezda.
Izvor: Blic/Ivana Mikić/Prenela I.R.