MARKO ĐEDOVIĆ POKAZAO SVOJE PRAVO LICE: U “Eliti” podržavao vezu Anite i Anđela, a evo šta mu je ZAISTA NAMERA

Malo više od dve nedelje je prošlo od velikog finala, u kojem je pobedu odnela Anita, dok je njen partner Anđelo završio na visokom trećem mestu.

Tokom nekoliko meseci trajanja rijalitija Elita, došlo je do kraha braka Jovane Tomić Matore i Anite Stanojlović, nakon čega je mlada Anita ubrzo uplovila u vezu sa Anđelom Rankovićem, sa kojim je u paru i izašla iz rijalitija. 

Dok je trajala čitava drama, Marko Đedović, koji je inače bio Anitin kum na venčanju sa Matorom, rešio je da stane na stranu nove ljubavi, a prijateljstvo sa Jovanom nije prekidao, iako je ona priznala da mu više ne može verovati. 

Marko se sprijateljio sa Anitinim novim dečkom, a Anđelo i Đedović su nastavili druženje i van kapija Bele kuće.

Budući da je bio jedan od retkih koji je podržao vezu Anite i Anđela, Đedović se našao na meti žestokih osuda i komentara, međutim, čini se da oni ne pridaju značaja tome. 

Sada, Marko i Anđelo rešili su da se našale sa hejterima i pokažu svoje namere, odnosno, dokažu da njihovo prijateljstvo, bez obzira na sve, i dalje cveta. Naime, Marko je ostavio srce u komentaru ispod Anđelove i Anitine fotografije, te je ubrzo usledila i reakcija ovog ljubavnog para. 

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -