Marko se vratio Luni Đogani iz pritvora – emotivan susret sa ćerkama u stanu na Bežanijskoj kosi

Marko Miljković je nakon dužeg ispitivanja napustio Treće javno tužilaštvo. On je proveo u pritvoru 48 sati, nakon incidenta u njegovoj zgradi. 

Marko nije bio raspoložen da razgovara previše sa novinarima, a po njega je došao njegov tast Gagi Đogani.  

Gagi Đogani i Marko Miljković
Gagi Đogani i Marko Miljković / Izvor: Srbija danas

Gagi Đogani je bio poprilično ozbiljan dok je Lunin muž ulazi u auto. 

Njih dvoje su vrlo brzo stigli do Bežanijske kose, gde su Luna i Marko kupili stan i gde snimaju veliki deo svog sadržaja koji plasiraju na svom Jutjub kanalu Sikter tjub. 

Gagi je kolima ušao u garažu iz koje je Marko ušao u stan kako niko ne bi uspeo da ga vidi. Ubrzo zatim, Đogani je izašao sam ispred automobila, pa se nakon nekoliko minuta vratio u isti i otišao u nepoznatom pravcu.

Marko je bio presrećan što će uskoro moći da zagrli svoje ćerke, a upravo da mu je to najvažnije danas da uradi, potvrdio je u svojoj kratkoj izjavi ispred suda.

-Tri dana sam u istoj garderobi i sada idem svojim curicama. Mnogo mi nedostaju. Biće vremena za komentarisanje – Izjavio je Marko tom prilikom. 

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -