Novak je u nekoliko izjava posle meča pohvalio Nadala i istakao koliko je srećan što njihovo rivalstvo još traje.
Kasnije se oglasio na Instagramu i to još jednom potvrdio.
– Drago mi je što je naš epski rivalitet i dalje blokbaster, Rafa. Srećno u dublovima. Idemooo Srbija! Slava Bogu – napisao je Đoković uz svoju fotografiju sa španskim teniserom.
Podsetimo, Đoković će u sledećem kolu igrati protiv Nemca Dominika Kepfera, trenutno 70. na ATP listi.