Meč sa Nadalom se uveliko završio, a onda se OGLASIO NOVAK i napisao Špancu reči koje će TEŠKO ZABORAVITI

Novak je u nekoliko izjava posle meča pohvalio Nadala i istakao koliko je srećan što njihovo rivalstvo još traje.

Kasnije se oglasio na Instagramu i to još jednom potvrdio.

– Drago mi je što je naš epski rivalitet i dalje blokbaster, Rafa. Srećno u dublovima. Idemooo Srbija! Slava Bogu – napisao je Đoković uz svoju fotografiju sa španskim teniserom.

Podsetimo, Đoković će u sledećem kolu igrati protiv Nemca Dominika Kepfera, trenutno 70. na ATP listi.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -