MEKSIKANAC STIGAO U PREMIJER LIGU: Arauho novi član Bornmuta

Arauho (23) je do sada bio član Barselone, a prošlu sezonu je proveo na pozajmici u Las Palmasu. Britanski mediji navode da je engleski klub za ovaj transfer izdvojio oko 10 miliona evra.

 – Arauho je mlad igrač sa velikim potencijalom i drago mi je da smo obezbedili njegov potpis – izjavio je izvršni direktor Bornmuta Nil Blejk.

Nova sezona u Premijer ligi počinje narednog vikenda, a Bornmut će 17. avgusta gostovati Notingem Forestu.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -