Iako je Srbija ispala iz Evropskog prvenstva mnogi smatraju da je veliki uspeh postignut time što smo uopšte i učestvovali. Orlove je pratio veliki tim podrške, a najveću srčanost na terenu pokazali su bez dileme Rajković i Pavlović.
Reprezentacija Srbije u fudbalu sinoć je odigrala je nerešeno u meču sa reprezentacijom Danske i ispala iz dalje faze takmičenja.
Mnoge javne ličnosti na svojim društvenim mrežama dale su komentar na celokupan utisak o Orlovima, među njima i glumac Milan Marić.
Ana Rajković pružila je posebnu podršku svom suprugu, golmanu srpske fudbalske reprezentacije Srbije nakon poraza na Evropskom prvenstvu.
Ana je objavila fotografiju svog supruga Predraga i napisala moćne reči podrške.
– Ponosni smo na tebe. Volimo te tata – napisala je ona.
“Ni kriv ni dužan najbolji igrač ove selekcije”, “Bio je najbolji od svih”, “Pokidao”, “Meni je njega najviše bilo žao. Najbolji je bio”, “Malo je reći ponosni! Ovaj narod je oduševljen Vama. Zaiste ste, Rajkoviću veliki čovek, igračina sa velikim srcem. Vi ste oličenje kakav zapravo treba da bude reprezentativac Srbije: hrabar, spreman, odvažan, jak, a zapravo nenametljiv, gde Vaša dela sve govore sama za sebe. Svaka čast, Vi ste Srpski junak”, “Bravo, cela Srbija se ponosi tobom”, bili su samo neki od komentara na mreži.
Sa Peđom je stala na ludi kamen 2018, a par ima dva sina – Relju i Tadiju, a uskoro u njihov dom stiže i devojčica, njena poodmakla trudnoća je i razlog zbog kojeg se nije pojavila u fan pit-u.
Par je jednop prilikom ispričao i kako su se upozali.
– Upoznali smo se zahvaljujući mojoj tetki koja je želela da kupi psa- rekao je sportista jednom prilikom, a potom je Ana dodala:
– Peđa me je zapravo video ranije, ali se ustručavao da priđe. Kada je njegova tetka izrazila želju da nabavi psa, setio se da moja mama ima odgajivačnicu pomeranaca, pa je iskoristio priliku da sa mnom stupi u kontakt. Našli smo se u jednom restoranu, kupio je psa, ali tada se između nas ništa nije desilo. Sreli smo se ponovo posle nekoliko meseci, čini mi se posle utakmice Srbija-Gruzija, i od tada smo nerazdvojni – objasnila je.
U vreme kada su počeli da se zabavljaju, Predrag je živeo u Tel Avivu i igrao za tamošnji Makabi, a Ana se vrlo brzo preselila kod njega. Tada se, priznala je, nije dobro snalazila u kuhinji, ali se to vrlo brzo promenilo.
– Kada se dvoje iskreno voli, eventualne poteškoće ostaju u drugom planu. Na početku našeg zajedničkog života nisam znala ni čaj da skuvam, ali sam u međuvremenu postala prilično vešta u kuhinji. Iako imamo pomoć u kući, zadovoljstvo mi je da Peđi pripremim ručak dok je na poslu, a nije mi teško ni da obavim druge poslove – otkrila je Ana.