Mensur PONOVO U Beloj kući – Pred samo finale “Elite” svi učesnici UGLEDALI njegovo nasmejano lice

Bio je i važi za jednog od omiljenog učesnika ovogodišnje sezone rijalitija, a zasigurno se i većina učesnika obradovala nakon njegovog obraćanja.

Večeras je u “Elitu” ušla voditeljka Maša Mihailović zbog “Pitanja starih učesnika”, a na meti je bio Anđelo Ranković

Učesnici su na ekranu ugledali Mensura Ajdarpašića, što je mnogima izmamilo osmehe na licu. On se obratio Rankoviću sa veoma važnim pitanjem, a ticalo se njegove budućnosti.

– Kako si zadovoljan tvojom budućom suprugom? Da li je ispunila sva tvoja očekivanja i da li si ponosan na nju? Da li planirate da započnete svoj ljubavni život u Kruševcu? – glasilo je Mensurovo pitanje.

– Preponosan sam na svoju devojku, preponosan što me nije dovodila do toga da izađem sa minusom, porazbijam televizore i govorim kako mi duvaju vetrovi sa leve i desne strane. Preponosan sam jer je pokazala da se promenila i mnogo lepše svoje strane – rekao je Anđelo.

– Pošto Mensur gleda šta je napolju vidi da keva ne može da prihvati snajku. Prizetko ide za Kruševac, tamo mora sa mama Angelinom da radi u njivu – rekao je Ivan.

– Što ne pričaš sa ženom dva dana? – upitao je Anđelo.

– Što se tiče Mensura razmislićemo kad vidimo sa koliko para izađemo, možda ćemo pored mojih stanova da kupimo i jedan stan u Beogradu na vodi, pa kad požele da vide Beograd da ne dolaze samo u Šimanovce – rekao je Anđelo.

– Mislim da sam Mensuru bila dobra pre šestice, Anđelo za to zna – poručila je Anita.

Detaljnije pogledajte na video-klipu u nastavku: 

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -