Milojević kratak posle Mladosti: “Nije bilo lako…”

Posle meča je svoje utiske izneo strateg crveno-belih Vladan Milojević.

– Nije bilo lako, ali mi imamo motiva. Hoću da radimo. Stavili smo cilj, hoćemo što više bodova. Zadovoljan sam igrom, zalaganjem. Idemo dalje, čekaju nas teške utakmice. Da se odmorimo i nastavimo dalje – rekao je on.

Strateg Mladosti Nermin Useni je zadovoljan partijom.

– Pre svega čestitam Zvezdi na zasluženoj tituli. Želim im puno sreće u Evropi. Mi smo stvorili neke šanse, posle smo imali zicer na 0:0 i ubrzo smo kažnjeni. Motiva uvek ima protiv ovakve ekipe koja reprezentuje naš fudbal u Evropi – izjavio je.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.

 

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -