MILOJEVIĆ POSLE “NULE”: Utakmica je bila o.k.

Fudbaleri Vojvodine i Zvezde odigrali su u Novom Sadu meč bez golova u meču 32. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je prvi put posle osam godina ostala neporažena na svom terenu u meču sa aktuelnim šampionom.

Trener Zvezde Vladan Milojević nije bio ni nezadovoljan posle svega.

– istina je da samo energetski prazni. Hteli smo da probamo da dajemo šansu mlađim igračima. Ove utakmice treba da osete, sa te strane mi je drago. Utakmica je bila o.k. – rekao je Milojević za TV “Arenasport”.

- Pogledajte najnovije ćlanke -