MILOJEVIĆ PRELOMIO: Ovo su igrači sa kojima Zvezda napada Ligu šampiona

Crvena zvezda je licencirala 31 fudbalera za plej-of Lige šampiona i dvomeč protiv norveškog Boda, saopšteno je na sajtu Evropske fudbalske unije (UEFA).

Na sajtu UEFA objavljena su imena igrača na koje će trener Vladan Milojević moći da računa 22. avgusta u Norveškoj i 29. avgusta na stadionu “Rajko Mitić”.

Licencirani su: 

Golmani: Marko Ilić, Omri Glazer, Ivan Guteša. 

Defanzivci: Uroš Spajić, Nemanja Stojić, Milan Rodić, Naser Điga, Stefan Leković, Vanja Drkušić, Veljko Milosavljević, Jong-Vu Seol, Ognjen Mimović. 

Vezisti: Mirko Ivanić, In-Beom Hvang, Jovan Šljivić, Gelor Kanga, Aleksandar Katai, Timi Maks Elšnik, Dalsio, Luka Ilić, Nikola Knežević, Andrija Maksimović. 

Krilni igrači: Piter Olanjinka, Puma Rodrigez, Felisio Milson, Vladimir Lučić, Jegor Prucev, Lazar Jovanović. 

Napadači: Šerif Ndiaje, Bruno Duarte i Uroš Sremčević. 

Pobednik dvomeča Bodo – Zvezda će u Ligu šampiona, a poraženi u Ligu Evrope.

- Pogledajte najnovije ćlanke -