MIŠKO BACIO BOMBU: Aleksa Avramović ide u NBA

Košarkaš Srbije Aleksa Avramović odigrao je odlično na Olimpijskim igrama u Parizu, a te partije bi ubrzo mogao i da unovči.

Njegov agent Miško Ražnatović je otkrio kako Aleksa u ugovoru ima klauzulu da zbog potencijalnog NBA ugovora izađe iz postojećeg sa ekipom CSKA za koju je nedavno potpisao. 

– Sjajan turnir za srpskog beka, Aleksu Avramovića, koji je izabran za najboljeg defanzivnog igrača na Olimpijskom turniru! Ostalo mu je još 9 dana (do 20. avgusta) da iskoristi NBA klauzulu o izlasku – napisao je Ražnatović. 

Avramović je sa Srbijom osvojio bronzu u Parizu, a proglašen je i za najboljeg defanzivca turnira. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -