MITING SRSKE NAPREDNE STRANKE U NIŠU: Veliki broj građana se okupio u hali “Čair” (VIDEO)

– Poštovani prijatelji, a ne “dame i gospodo”, “drugarice i drugovi”, kažem “poštovani prijatelji” jer mi jesmo i ostaćemo prijatelji! Kažu ljudi “što južnije to tužnije”, a ja kažem “naravno, veoma tužno – ali za našu opoziciju drugog juna”. Što južnije to je veselije, to je iskrenije i to je lepše – poručio je Krkobabić nakon čega je usledilo skandiranje “Aco Srbine”.

– Poštovani prijatelji, žao mi je da vas prekinem. Veoma često mi, Srbi, imamo kratko pamćenje i brzo zaboravljanje. I najčešće za sve što je urađeno imamo običaj da kažemo da se podrazumeva. Zaboravili smo da smo nekad jedva prolazili kroz Grdeličku klisuru. Ja kažem – ne podrazumeva se. Kažemo, do “Čačka se ide za sat vremena, imamo Kliničke centre u Nišu, ja kažem – ne podrazumeva se! Kažu mi da penzije prate plate i da nikad nisu bilu veće i kažu – podrazumeva se. Ja kažem – ne podrazumeva se. Sećate se kad je pre 30 godina jedna penzija bila dovoljna da se kupi kutija čaja, i to ko je bio brz. Kažu mi da je Srbija zemlja koja danas uživa veliki ugled i koja ima prestiž. Kažu podrazumeva se, ja kažem – ne podrazumeva se!

-Video sam kad je predsednik Vučić sasuo istinu u lice svima onima kojima istina ne odgovara. Bio je to hrabar potez našeg predsednika. Svi mi smo gledali taj govor i ubeđeni smo da svi koji su hteli da porastu – porasli su. Svi koji su hteli da postanu hrabriji, postali su hrabri. Tog dana Srbija je podigla glavu i neće je saginjati – podvukao je Krkobabić.

- Pogledajte najnovije ćlanke -