Posle Gorana Ivaniševića, najbolji svetski teniser Novak Đoković završio je saradnju sa još dugogodišnjim jednim trenerom, sa kojim je imao puno uspeha.
U pitanju je kondicioni trener Marko Paniki, koji je sa Đokovićem bio u timu gotovo čitavu deceniju.
Ovu vest objavio je upravo Đoković koji je na svom Instagram profilu Italijanu poručio sledeće:
-Veliki Marko, kakve su ovo bile sjajne godine saradnje koje smo imali! Dostigli smo sam vrh, uzimali titule, obarali rekorde. Ali najviše od svega sam uživao u našim “običnim” danima treninga u teretani i van nje. Nebrojenim satima “karciofinija”, smehu koji me je terao da se ekstremno motivišem i spremim za uspeh. Hvala ti Romanistu (kako te Goran zove) za svu energiju, trud i vreme koji si investirao u to da mene načiniš najboljih mogućim teniserom i osobom. Mnogo te volim i vidimo se uskoro u Rimu: Forca – napisao je Novak u svom obraćanju.