Moćna poruka za srpske sportiste iz Beograda

Ceremonijom otvaranja na Seni, počele su Olimpijske igre, koje će se od 26. jula do 11. avgusta održati u Parizu.

Ukupno će našu državu predstavljati 113 takmičara, a srpsku zastavu nosiće vaterpolista Dušan Mandić i odbojkašica Maja Ognjenović.

Naši sportisti takmičiće se u ukupno 15 različitih sportova, a tim povodom, i iz Beograda poslata je moćna poruka.

Naime, na Kuli Beograd, jednom od simbola srpske prestonice osvanule su jake reči.

Počinju Olimpijske igre u Parizu! Bodrimo naše sportiste! Srbija do pobede! – pisalo je na Kuli Beograd uz srpsku zastavu.

- Pogledajte najnovije ćlanke -