“MORAĆEMO DA DAMO SVE”: Zahid se oglasio pred Lugano!

Fudbaler Partizana Gajas Zahid je izneo utiske pred duel sa Luganom u okviru Lige Evrope.

Crno-beli će u četvrtak od 20 časova odmeriti snage sa švajcarskim timom.

 – Teška utakmica. Moraćemo da damo sve ako želimo da budemo u ovakvim takmičenjima. Spremni smo da damo sve od sebe da prođemo u sledeću rundu – rekao je Zahid.

On veruje u požrtvovanost ekipe u svakom meču.

 – Tu sam već godinu dana. Pokušavam da pružim najviši nivo, kao i svi ostali. Mislim da svaka utakmica ima podjednak značaj, jer želimo da postignemo mnogo stvari i u domaćoj ligi, ali i u Evropi. U domaćem prvenstvu smo do sada dobro igrali, ali u Evropi nije onako kako smo želeli. Radimo, kako lično, tako i timski i težimo da dostignemo najviši nivo.

Zahid stremi ka podizanju forme, prošle sezone je bio jedan od najboljih, ali ovu je počeo malo “sporije”.

 – Razumem očekivanja navijača, i ja želim da budem i bolji nego prošle sezone. Radim na tome da budem na tom nivou bar kao prošle godine, to su i moja očekivanja. Radim na tome da bih bio što bolji i za sebe i za tim – zaključio je Zahid. 

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -