“Moram da vam otkrijem jednu tajnu, nikad se nisam ložio na nju” OGLASIO SE bivši dečko Milice Todorović nakon RASKIDA

Maneken stavio tačku na nagađanja. Ovo je prvi put da se oglasio o navodima da je bio zaljubljen u rijaliti učesnicu.

Juče je odjeknula vest u medijima da je Milica Todorović raskinula sa bivšim manekenom Lazarom Granićem. 

Šuškalo se da ga je Milica ostavila jer je shvatila da postoje nepremostive razlike među njima i da nemaju iste ciljeve u životu. Vest o raskidu je potvrdila i pevačica, ali nije želela da otkrije zašto su se rastali.

– Istina je, Lazar i ja nismo zajedno. Prosto su nam se putevi razišli. Ostali smo u dobrim odnosima, čujemo se s vremena na vreme i to je to – rekla je Milica za “Blic”.

Oglašavanje Lazara Granića nakon raskida

Sada se prvi put nakon raskida oglasio i Lazar. Maneken je putem svog Instagram profila demantovao navode da je bio zaljubljen u Lunu Đogani. 

– Moram da vam otkrijem konačno jednu veliku tajnu! Pa ja ni ne poznajem Lunu Đogani, niti sam je u životu video, niti sam se ložio na nju – poručio je Granić putem Instagrama.

Podsećamo, domaći mediji su preneli vest da je Lazarov drugar izjavio kako se maneken navodno hvalio da će ući u rijaliti i da će pokušati da osvoji srce Lune Đogani.

– Lazar se hvali prijateljima da je Luna njegova sledeća devojka. Uveren je da će pasti na njegov izgled i šarm i da će se u drugoj sezoni “Zadruge” priča vrteti oko njih dvoje. Luna mu se dopada i ništa ga neće sprečiti da je osvoji – pričao je svojevremeno Lazarov prijatelj za “Blic”.

– Do sada je sve devojke uspeo da smuva, te ne sumnjam da neće omanuti sa Đoganijevom. Ukoliko je smuva, biće sigurno i intimnih odnosa, Lazar nema problem sa kamerama – dodao je tad njegov drug, o čemu se naširoko pričalo u javnosti.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -