Maneken stavio tačku na nagađanja. Ovo je prvi put da se oglasio o navodima da je bio zaljubljen u rijaliti učesnicu.
Juče je odjeknula vest u medijima da je Milica Todorović raskinula sa bivšim manekenom Lazarom Granićem.
Šuškalo se da ga je Milica ostavila jer je shvatila da postoje nepremostive razlike među njima i da nemaju iste ciljeve u životu. Vest o raskidu je potvrdila i pevačica, ali nije želela da otkrije zašto su se rastali.
– Istina je, Lazar i ja nismo zajedno. Prosto su nam se putevi razišli. Ostali smo u dobrim odnosima, čujemo se s vremena na vreme i to je to – rekla je Milica za “Blic”.
Oglašavanje Lazara Granića nakon raskida
Sada se prvi put nakon raskida oglasio i Lazar. Maneken je putem svog Instagram profila demantovao navode da je bio zaljubljen u Lunu Đogani.
– Moram da vam otkrijem konačno jednu veliku tajnu! Pa ja ni ne poznajem Lunu Đogani, niti sam je u životu video, niti sam se ložio na nju – poručio je Granić putem Instagrama.
Podsećamo, domaći mediji su preneli vest da je Lazarov drugar izjavio kako se maneken navodno hvalio da će ući u rijaliti i da će pokušati da osvoji srce Lune Đogani.
– Lazar se hvali prijateljima da je Luna njegova sledeća devojka. Uveren je da će pasti na njegov izgled i šarm i da će se u drugoj sezoni “Zadruge” priča vrteti oko njih dvoje. Luna mu se dopada i ništa ga neće sprečiti da je osvoji – pričao je svojevremeno Lazarov prijatelj za “Blic”.
– Do sada je sve devojke uspeo da smuva, te ne sumnjam da neće omanuti sa Đoganijevom. Ukoliko je smuva, biće sigurno i intimnih odnosa, Lazar nema problem sa kamerama – dodao je tad njegov drug, o čemu se naširoko pričalo u javnosti.