Mnoge javne ličnosti su iznele svoj sud o razvodu Harisa i Meline. Goga nije želela nikoga da uvredi, ali je istakla da Džinović nije njen tip muškarca i da ne bi bila sa nekim ko je njegovih godina.
Haris Džinović i Melina Džinović, jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Oni su tokom braka dobili sina Kana i ćerku Đinu.O njihovom rastanku mediji ne prestaju da bruje već mesecima.
Nakon što su se i zvanično razveli, Haris je krenuo da iznosi prljav veš iz njihovog braka. Haris nije mogao da pronađe svoju grešku u odnosu sa Melinom, pa je izrekao rečenicu koja je postala viralna na društvenim mrežama: “Ja sam kriv samo što sam davao”.
– Ja ne znam zašto se digla tolika frka, to je jedan običan proces, jedan običan razvod. Ima stara izreka “Prevareni muž zadnji sazna”, nije to neko izmislio bezveze. Nemojte ništa da me pitate o razvodu, pitajte Melinu, nisam ja nju ostavio nego ona mene, ona zna sve. Nisam spreman za novu ljubav, principijalno ne – rekao je Haris okupljenim medijima pred jedan nastup u Beogradu.
– To nije nimalo lak period kada se sve rastura, ali nema veze. Muzika i moji nastupi su jedna velika inspiracija i zaštita, naročito ako se ljudi raduju tvojim pesmama. Sa Melinom se nisam čuo, ništa me ne zanima. Što vas ne ubije, to vas ojača. Iz jedne bitke sam izašao živ i zdrav, nisam izgubio tu bitku, to je motivacija za sve i za život – izjavio je pevač.
Goga Sekulić o Harisu Džinoviću
Mnoge javne ličnosti su komentarisale razvod Meline i Harisa. Pevačica Goga Sekulić je sada prokomentarisala šta misli o Harisu Džinovićem, kao i da li bi bila u vezi sa starijim muškarcem.
– Haris Džinović i ja?! On može otac da mi bude, on je godište mog oca. Da se čovek ne uvredi, ja poštujem njegov rad, čovek je gospodin. Možda njegova bivša supruga više voli starije muškarce, ali za Gogu je poznato da ne voli. Svi znaju da Goga Sekulić voli mlađe momke – rekla je pevačica za Pink.rs.
Mnogi su protumačili ovu Goginu izjavu kao provokaciju upućenu Melini i Harisu. Goga se ogradila i istakla da nije želela nikoga da uvredi, već da je samo iznela svoje mišljenje.
Podsećamo, Goga se nedavno pojavila na jednom događaju u prestonici i tom prilikom je razgovarala sa pripadnicima sedme sile. Ona je tom prilikom otkrila šta misli da li je bolje biti sam ili u braku.
– Bolje je biti u braku, da nisi sam, da imaš podršku, ali u životu ne možemo da biramo. Ja sam navikla i da se borim sama i da budem sa nekim – zamišljeno je rekla.
Kada je čula informaciju da je prošle godine zabeleženo preko hiljadu razvoda:
– Žene su mnogo jake i samostalne i ne mogu da trpe autoritet. Mora da je to zbog toga – šaljivo je rekla.
Na pitanje o udvaračima i tome da li mogu da se nose sa njom, rekla je:
– Nemam vremena da razmišljam o tome, udvarača ima. Videćemo ako bude onaj pravi i ako neko bude prihvatio Gogu kakva već jeste. Ja delujem da sam komplikovana, ali sam u stvari jako jednostavna. Veliki sam emotivac, a taj ovan u podznaku mi pravi gard. Direktna, odlučna sam osoba. Sve spontano radim. Nikad se ne zna. Ali muškarci se boje – uz smešak je otkrila Goga.