Kostas Slukas je postigao 24 poena i nije imao promašaj iz igre.
Proglašen je za MVP-a finala, a posle meča je dao i izjavu.
– Neverovatan osećaj. Ne mogu da opišem svoja osećanja. Veoma sam ponosan na moj tim. Srećan sam zbog trenera, cele organizacije Panathinaikosa. Real Madrid je sjajno počeo i jako su talentovani, ali smo mi izdržali. Jako sam srećan i zbog gospodina Janakopulosa i prvo zbog mojih saigrača – započeo je Slukas i dodao:
– Uvek kažem da moramo da budemo agresivni. U polufinalu nisam bio dobar. Danas sam se osećao dobro i srećan sam. Poslušajte publiku – zaključio je Grk.