Nije se plašila da rizikuje.
Nadica Ademov proslavila se u muzičkom takmičenju “Zvezde Granda,” u koje se prijavila sa samo četrnaest godina.
Iako je bila maloletna, dobila je priliku da učestvuje na audiciji zahvaljujući svom izuzetnom glasu koji je impresionirao kreativnog direktora takmičenja, Sašu Popovića.
– Ovde sam imala samo petnaest godina. Kada je Sale video da sam osmi razred rekao je: “Nemoguće”, pitao se kako sam se prijavila, ko me je pustio, a ja sam se prijavila na ličnu kartu od drugarice. Reskirala sam sve i uspelo je – otkrila je Nadica u emisiji “Zvezde Granda Specijal”, pa priznala da joj tokom takmičenja nije bilo nimalo lako zbog čega je često plakala:
– Interesantno je da kada sam ja bila u takmičenju mene je Sale uvek ostavljao poslednju, ali svaki krug devet meseci. Ja se uvek rasplačem i pitam ga zašto ja poslednja, a on kaže: “Zato što si moj favorit i uvek ćeš biti poslednja, zato nemoj da se brineš”.
Podsetimo, pevačica se 29. aprila, nakon duže pauze, pojavila u javnosti u društvu tajanstvenog milionera, sa kojim je nedavno dobila ćerku Melinu.
Pet meseci nakon rođenja svoje princeze, Nadica je blistala od sreće. Ne samo da se ostvarila kao majka i vratila na muzičku scenu sa pesmom “Kukavice”, već je saznala i da je druga beba na putu, a ovu divnu vest mlada zvezda je podelila tokom druženja sa novinarima, koje je organizovala u kultnoj MTS dvorani u klubu Lisabon.
– Okupila sam danas ljude iz medija jer želim da vam se zahvalim na podršci koju ste mi pružili tokom najlepšeg odsustva. Planirala sam da danas sa vama pričam i o nekim poslovnim planovima, ali oni su sada u senci druge prelepe vesti, a to je da ćemo na jesen dobiti još jednu bebu – rekla je Nadica dok je pored nje stajao njen životni partner Damir.