“Nadam se da me sin nije upiškio” Marija Šerifović izašla u provod – njena bliska prijateljica otkrila kako se snalazi sa malim Mariom

Njih dve su dugogodišnje drugarice i Šerifovićeva nije želela da propusti ovaj nastup.

Jovana Pajić i Marija Šerifović su bliske prijateljice, a nedavno su zajedno bile i na odmoru u Americi. Jovana je sinoć održala nastup u prestonici, a pre nego što je stupila na scenu razgovarala je sa novinarima o dešavanjima u njenom životu, ali i o njenom prijateljstvu sa Marijom.

– Da, bile smo zajedno na letovanju. O tome govorimo i prikazujemo onoliko koliko je potrebno, to je naša intima i privatnost, želimo tako i da ostane. To je naše druženje, ja ne bih volela o tome da govorim, iako je to često pitanje svih. To treba da ostane za nas – rekla je Jovana, koja je otkrila da je u Americi najviše para pukla na krpice.

Mariji je prošle godine ispunjena najveća životna želja kada se ostvarila u ulozi majke. Ona je dobila sina Maria uz pomoć surogat majke. Jovana je sada otkrila kakav je Marijin sin.

– Mario je presladak, uživam da provodim vreme sa njim. Imam iskustvo sa mojom decom, pa mogu da joj pomognem. Volim da kažem: “Zajedno smo u ovom s***u” – rekla je pevačica i osvrnula se na svoju novu pesmu:

– Iz svoje nesigurnosti sam drugima puštala novu pesmu, koja je, eto, odlično prošla. Negde shvatiš, ipak, da to ne treba raditi. Ne mogu da obećam da neću odlaziti sa estrade opet… (smeh) Trudiću se da ne pravim ovako velike pauze, eto – rekla je Jovana za “Kurir

Marija nije mogla da propusti Jovanin nastup, pa se sa aerodroma direktno uputila u klub u prestonici.

– Znate šta, prvo moram sada da se smirim, da uđem i da se umijem, da popijem vodu, jer ja idem iz aviona. Zato izgledam kao idiot, s rancem. Samo se nadam da me dete nije upiškilo. Evo sad su me dovezli, a Mario, baba i ostatak porodice je otišao kući – otkrila je Marija, koja je presrećna zbog Jovanine nove pesme.

– Mogu samo da kažem da sam srećna i rekla bih da je to sve vrlo logično i da smo to i želeli. Mislim, ja sam želela jer sam nekako pomagala koliko sam mogla i sigurna sam da je Jovani puno srce zbod toga – rekla je Marija koja je otkrila i koliko joj znači njihovo prijateljstvo.

– Tu su tri naša prijatelja i onda bi mi bilo užasno žao da nisam došla. Jer mi smo svi u svojim obavezama, tako da smo se odogovorili da večeras. Pošto smo mi matori i ne izlazimo u grad. Ja nikada, nikada nisam izašla u grad osim preko dana da ručam. Ovo je moj prvi izlazak, ne znam ni kaliko dugo, da ne kažem godine – rekla je Šerifovićka za “Kurir“.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -