Da li ste vi imali bliski susret sa zmijom?
Visoke temperature teraju i da ne tako omiljena bića izmile iz svojih skrovišta – zmije. Tako je jedan smuk “obradovao” građane Šapca, koji su zmiju primetili prekoputa Muzičke škole u tom gradu.
-Baš je mala, metar – piše u jednom od komentara na društvenoj mreži, dok se u drugim apeluje da se zmija ne ubija jer nije otrovna.
Bilo je i šaljivih, poput ,,šta slikate, moja žena izašla u grad” ili onog gde jedna devojka komentariše da već godinama imaju jedno te istu zmiju u selu.
-Ona ne odlazi od kuće niti ona nas dira ni mi nju- napisala je devojka, a drugi korisnik je odgovorio:
-Što da beži pa da ima polupansion tu kod tebe –
Da li ste vi imali bliski susret sa zmijom?
Izvor: Srbija Danas/Telegraf