Bivši zadrugar Marko Miljković sinoć je u pijanom stanju napao službeno lice, zbog čega je priveden i protiv njega je podignut optužni predlog.
Javni tužilac Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je podneo optužni predlog protiv Marka Miljkovića (41) iz Brusa zbog sumnje da je 13. maja godine u službenim prostorijama PS Novi Beograd, na Novom Beogradu, Bulevaru Mihaila Pupina broj 165, u uračunljivom stanju, svestan svog dela čije je izvršenje hteo, svestan da je njegovo delo zabranjeno, pod dejstvom alkohola jednog policijskog službenika napao, a drugog pokušao da napadne.
Bivšem rijaliti učesniku, podsetimo, policija je došla na vrata kako bi intervenisala pošto su ga komšije prijavile da je njihovu terasu gađao jajima.
Sve o celom događaju od sinoć čitajte OVDE.
Kako je Miljkovićeva supruga, Luna Đogani reagovala na sve, ostaje nepoznato, a sinoć je sudeći po storijima pratila doček naših srpskih sportista, između ostalog Novaka Đokovića.
Podsećamo kako je Luna govorila ranije kada je Miljković imao nesuglasice sa komšijama i kada je takođe reagovala policija. Miljkoviću ovo nije prvi put da je zapao u nevolje ove vrste, a sve o ranijem slučaju čitajte OVDE.
“Ja sam dobro. Svi smo na okupu, Marko je kod kuće. Ja se nisam oglašavala tada, neću puno da pričam o tome ni sada.Ostajem dosledna tome. U tim trenucima mi nije bilo dobro, nije mi bilo svejedno. Sada je najbitnije da je Marko došao i da je sa nama. Deca su mala…nisu ni razumela šta se desilo, ali dobro. Meni je porodica na prvom mestu i to će uvek biti tako, rekla je ona, pa progovorila i o novinskim natpisima da će se razvesti:
“Naravno da ne, naslovi su netačni, da smo staviti tačku na naš odnos, apsolutno nije istina. Sve je u najboljem redu među nama i to je to. Ja kada sam se udavala, udavala sam se i u dobru i u zlu. Treba biti uz partnera i kada je sve dobro i kada nije dobro, rekla je on, pa dodala – rekla je Luna u emsiji “Premijera Vikend specijal” pa nastavila:
“Kada dobiješ decu najbitnija su ti deca. Meni je fokus samo na njima. To generalno treba tako. Ja se borim za takve stvari i sada i uvek ću. Njihov osmeh je moja najveća pobeda” zaključila je Luna tom prilikom.