Nakon mesec dana pešačenja IZGUBIO MNOGO KILOGRAMA: Nikola Rokvić pokazao kako sada izgleda (FOTO)

Pevač objavio fotografiju iz teretane, a jedna reč koju je napisao je objasnila sve.

Pevač Nikola Rokvić nedavno se vratio u Srbiju nakon mesec dana hodočašća, tokom kojeg je pešačio od Beograda do Egine kako bi prikupio novac za dečiju onkologiju. 

Njegovu misiju pratio je ceo region, a sada se oglasio na svom Instagram profilu, gde je podelio fotografiju iz teretane i pokazao kako izgleda nakon ovog podviga.

– Mršavi Niđo – napisao je Rokvić u opisu fotografije na kojoj se može videti kako je muzičar drastično smršao.

Podsetimo, naša ekipa je sačekala Rokvića na aerodromu, te je porazgovarala o njegovim prvim utiscima nakon što se vratio u rodni Beograd.

– Hvala vam na dobrodošlici. Uspeo sma malo da odmorim. Ostrvo Egina je prelepo, a ja sam uspeo sa prorodicom i da odmorim i da se malo okupam. Utisci su se slegli. Veoma sam zadovoljan. Radostan. Veliko životno iskustvo – otkrio je Rokvić.

Otkrio i da li je teži bio odlazak ili povratak

Pošto se videlo da su ga obuzele emocije, pitali smo ga da li je teži bio odlazak ili povratak. Rokvić je duboku udahnuo i onda odgovorio:

– Šta znam. Naravno, odlazak je bio teži. Povratak, kada sam sa svojom porodicom, naravno da je lagan. Doduše, kada putuješ sa decom, mnogo je veća organizacija nego kada putuješ sam – rekao je Rokvić.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -