Nakon raskida sa Milanom htela sam da se ubijem! Stanković dugovao Popović 50.000 evra, a Rada Manojlović otkrila da li je platila za njega

Skoro petnaest godina nakon što su se poslovno razišli pevač Milan Stanković, koji se u međuvremenu povukao sa scene i posvetio veri, i Saša Popović, kreativni direktor “Granda”, otkriveni su nepoznati detalji prekida ove saradnje.

Milan Stanković je tada morao da plati 50.000 evra zbog kršenja ugovora, a nedavno je Saša Popović progovorio o popularnom pevaču i njegovim odlukama.

– To je njegova odluka… Meni je žao što je Milan 2010. godine napustio “Grand”, odnosno raskinuli smo ugovor sa njim. Žao mi je i što je morao da plati tu neku odštetu, iako je pre toga dobio kompletan album od nas, spremali smo mu i drugi album. Ja sam mu tada rekao da smo spremni da uložimo preko 100.000 u taj album, da mu organizujemo veliku turneju i tako dalje. Ne znam ko ga je nagovorio i zbog čega – istakao je Saša svojevremeno, pa dodao:

– Ne znam, ni dan danas. Od tada, od kada smo raskinuli saradnju, to je bilo odmah posle “Evrovizije” 2010. godine… Pazite, kad nekome date takvu popularnost kroz “Zvezde Grand”a, kao što smo mi dali njemu, kad mu date kompletan album sa 8 pesama, ogromnu reklamu, mogućnost da ide na “Evroviziju”… To mu je “Grand “omogućio, jer smo Žika i ja sa Bregovićem razgovarali da on bude taj koji će biti jedan od tri numere koje je Bregović radio. Znali smo da će on i po tom SMS pobediti. Kad mu sve to date i kad pripremite novi album koji je u to vreme, pre 13 godina, nas trebalo da košta 100.000 evra, onda stvarno ne razumem šta je to u njegovoj glavi što ga je odvratilo i zašto je doneo odluku da raskine ugovor. I, umesto da sve to dobije, on je platio tada neku odštetu od 50.000 evra – kazao je Popović jednom prilkom.

Prethodne noći Rada Manojlović je odgovorila na pitanje o navodima kako je ona, zapravo, platila 50.000 evra umesto Milana Stankovića.

– Saša Popović je ispričao to, ja ne bih komentarisala. Ako sam o tome ćutala još od 2010. ne bih ni sada ništa da kažem – rekla je ona, a otkrila gde je i šta sada radi Milan. 

– Sa Milanom se čujem nekad često, nekad ređe. Ima on svoje momente kada je tako negde, pa ne može čovek da ga uhvati ni za početak, ni za kraj. Ali, uvek kad je nešto bitno, naravno da se čujemo, on je tu za sve. Oko albuma me uvek iskreno posavetuje. Novi album mu je prelep, ima jedna pesma koja mu se posebno sviđa, a kakvu niko ne očekuje od mene – rekla je Rada.

Podsetimo, Rada Manojlović i Milan Stanković bili su u vezi nakon takmičenja u “Zvezdama Granda”, ali ljubav je doživela krah.

– Ne mogu da kažem ni da je on kriv, ni da sam ja kriva. Da, da, da. Užasno je izgledao raskid. Toliko užasno da ne znam i da li je trebalo, pa… Kako da ti kažem…Mislim da smo se previše… Nismo se mi nikada ni udaljili. Mi smo do poslednjeg dana živeli zajedno i sve je bilo super. Ali nekako ja sam, valjda, tim svojim ponašanjem i uljuljkivanjem napravila od njega… Neću reći dete, nego kao, eto, da sam moja majka. Može da sam ja izgubila neki osećaj muškarca. Otkud znam. Ali se desilo to da sam se ja zaljubila u drugog. Nisam ni znala da je moje srce slobodno za drugog. Nisam… Ne, pa na kraju, kad sam ja počela da razmišljam o drugome, meni je bilo krivo. Ja sam htela da se ubijem. Jako mi je bilo teško jer je u meni, borila se ta neka strast koja se kao probudila i nešto što ja imam, što znam da je… Ne, nije krivica, nego što znam da neću imati sa drugim – ispričala je Rada Manojlović svojevremeno i nastavila:

 – Da, i nisam imala. Znaš, ja sam znala šta će i da će tako da bude. Da, pa ne može sa pevačicom da bude svako. Mislim, kako da ti kažem, naš posao nije baš idealan – zaključila je pevačica.

- Pogledajte najnovije ćlanke -