Nakon što je izabrana za ovonedeljnog vođu, Anita imala POSEBNO saopštenje za Anđela – pred punim crnim stolom PRIZNALA OVO

Kao i svakog ponedeljka, u “Eliti” je izabran novi vođa, a ove nedelje tu privilegiju će imati Anita Stanojlović. Nakon pisma u kojem je pročitano ko će ove nedelje biti vođa, usledila je podela budžeta, a Anita je odlučila da krene sa podelom velikih budžeta i prva na listi našla se njena drugarica Slađa Lazić.

-Veliki za Slađu, od starta si tu za mene, sve što smo prošli, prošli smo zajedno. Sve najlepše mislim o tebi – rekla je Anita. 

Sledeći na redu je bio njen dečko Anđelo Ranković, kojem je takođe i potpuno očekivano dala veliki budžet. Anita je za Anđela imala kratku, ali jasnu poruku. 

-Naredni veliki je za Anđela, mog dečka, volim te – rekala je Anita, a onda treći veliki budžet dala Lepom Mići kojem je rekla da je njen rijaliti otac.

Nakon podeljenih velikih budžeta, Anita se obratila Urošu Staniću i dala mu srednji budžet. 

-Gotivim te, drag si mi, ali nemoj da uzimaš to za zlo što ne blejimo, ja volim samo sa Anđelom – rekla je Anita pa je Milici dala srednji budžet i od svog budžeta joj dala još 1000 dinara.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku.

- Pogledajte najnovije ćlanke -