Nakon veridbe Aneli i Janjuša produkcija poslala radosnu vest o SVADBI – Usledila scena za pamćenje, zakleli se na VEČNU LJUBAV

Učesnici “Elite” su počastili mladence ogromnim aplauzom i čestitkama nakon što su saznali za ovu novost.

Veliki šef poslao je novo pismo na adresu Bele kuće, a ovonedeljni vođa Milena Kačavenda ga je pročitala cimerima.

Naime, nakon veridbe Aneli Ahmić i Marka Janjuševića Janjuša, čelnici “Pinka” obavestili su učesnike “Elite” da su se bivši zadrugari, Milica Kemez i Bora Santana, juče venčali.

 – Draga Elito, želimo da podelimo sa vama lepe vesti. Milica Kemetz i Bora Santana su se juče zakleli na večnu ljubav, te im želimo da žive u miru i slozi. Pozdrav, Veliki šef – glasilo je pismo.

Učesnici “Elite” su počastili mladence ogromnim aplauzom i čestitkama nakon što su saznali za ovu novost.

Podsetimo, Milica Kemez i Bora Santana juče su stupili u brak, a venčanje su organizovali u jednom beogradskom restoranu. Bivši zadrugari su i ranije pričali da će svadbu organizovati na kompenzaciju, te da na venčanje neće potrošiti puno novca.

Na njihovoj proslavi su prisustvovale brojne javne ličnosti, a većina njih je odlučila da novopečenim mladencima umesto poklona da koverte sa novcem. Kako izvor blizak paru otkriva, oni će od tog novca kupiti stan u koji će se uskoro preseliti.

Detaljnije pogledajte u nastavku.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -